Refurbished

Voodi

Voodit on võimalik tellida vastavalt madratsi suurusele. Madrats ei kuulu komplekti. Voodit saab vajadusel kombineerida voodikastidega. Viimaste soovimisel peab sellekohane otsus olema tehtud koos voodi tellimisega. Vastasel juhul võib küljeporte voolava kuju ja suuruse tõttu kastide sobitamine võimatuks osutuda. Et voodijalad on massiivsed ning esiplaanil, joondub voodi disain tervikuna fookuses olevate jalgade järgi. Tegemist on massiivse voodiga ning materjalivaliku poolest maksimaalselt voolavate vormidega.

Komplekti kuuluvad põhjalipid paksusega alates 2 cm. Lipid võivad olla nii servatud kui servamata puitmaterjalist. Olenevalt vajadusest on voodil pikitala toejalaga põhjalippide ja madratsi toetamiseks. Voodiühendustes on kasutatud furnituuri. See tähendab spetsiaalseid voodiühendusi, mööblipolte ja muid tarvikuid. Kõik see on peidetud nõnda, et väljastpoolt kinnitused näha ei jää.

Voodiraam

Peatsilaua servad ei ulatu vastu voodi jalgasid, vaid jälgivad/kopeerivad õrnalt jalapalgi kuju ning on pisikese vahega. Kinnitused on peatsi taga. Ka jalutsilaud on jalgadest veidi eemal ning kinnitused on voodiraamis seespool. Voodi peatsilaud on asetatud madratsi suhtes kerge nurga alla, võimaldades näiteks mugavat selja toetamist.

Voodit tellides on võimalus valida puitmaterjali ning viimistlust. Viimistlemisel peab arvestama asjaoluga, et voodi jalad jäävad kindlasti erinema voodi portede toonist. Kuna voodijalad ja ported on erinevast materjalist.