KAJAKIRENT ISETEENINDUSEGA: TARTUS EMAJÕEL & MUJAL

Nimelt. On teada tuntud tõde, et kõik tuttav ja harjumuspärane muutub pikapeale iseenesest mõistetavaks, vahest igavakski… Nõnda, et ei oskagi seda enam märgata ja väärtustada. Teinekord aitab see, kui muuta oma enese vaatenurka ning vaatluskohta!

Seepärast on vahelduse mõttes mõnus tulla Tartu sümbolile –  Emajõele – et otse kajakist/süstast iseenda meeltega jõge tunnetada (Tartlasena/külalisena, möödud Tast pea iga päev/iga kord siia sattununa, ainult kas seda enam tähelegi paned! Kas oled üldse ette kujutanud milline pilt/perspektiiv avaneb jõelt Tartu linnale või millised on kaldad…?).

Emajõgi ning linn ise oma kindelpunktidega – lodjakoda, kaarsild, atlantis, plasku, sadamateater… – selle kallastel, saab hoopis uue värvingu

Alljärgnevalt pakume välja mõned stsenaariumid (paketid), millest juhindudes fookuspunkte seada ning märgata midagi, mida sa varem võibolla täheldanud pole…

Kontakt telefonil 53737256 või email seppbruno@gmail.com

Loodus kajakiga Tartus Emajõel

Tõsi on. Ka linnavahel kajakiga aerutades võib olla looduse keskel. Alljärgnevalt huvilistele, kes jõel esimesi aerutõmbeid tegemas, äratundmiseks/leidmiseks mõned kohad. Vihjeks nõndapalju, et kõik objektid asuvad Sõpruse silla ja Lodjakoja vahelisel alal.

Graffiti kajakiga Tartus Emajõel

Graffiti/Kunst on olnud ikka linnaruumi osa. Majaseintel, aedadel ning mahajäetud hoonetel. Kõikvõimalikel rajatistel ja nn "vaba pinna" peal. Ära on kasutatud ka kaldarajatised.

Linnavaated kajakiga Tartus Emajõel

Tõepoolest. Vaatenurka muutes omandab teise ilme ka vaadeldav objekt. See protsess võib olla üllatav ja elevustki pakkuv... Teistmoodi pilk linnapildile on garanteeritud!

Peale tööpäeva n-korda nädalas

Õhtusel ajal, kui kontoriuks suletud ja keha vajaks füüsilist aktiivsust. Vaim keskkonnavahetust ja inspiratsiooniallikat. Põhimõtteliselt on võimalik kasvõi iga päev tulla Emajõe äärde ja istuda kajakki ning ennast tuulutada. Koostame personaalse ajakava ning lepime kokku hinnas. Võimalus iseseisvalt graafiku alusel sõitmas käia!

Tee ise: rendime kajaki idee teostamiseks

Koosta endale ise meelepärane kajakisõit. Rendime selleks varustuse. Olgu selleks Emajõgi või Lõuna-Eesti järved nagu Pangodi ja Nõuni ning paljud teised... Miks mitte aga planeerida merematka!