Madrats Otse Põrandal

Voodiraam

Voodilahendus mahutab madratsit 140x200, mis asetub otse põrandale. Kui oled harjunud või sulle meeldib magada põrandal, siis on võimalik madratsile täpselt selline stiilne puidust raam ümber soetada. Et madrats toetub otse põrandale, siis puuduvad komplektist ka traditsioonilised põhjalauad. Vaade voodi peatsi tagant. Kogu voodi puitosa on tervikuna pildil näha ja kokkupandud.

Olulised on detailid. Looduslikku ja voolava algmaterjali töötlemisel nõnda, et kogu materjali omapära ei taanduks ainult sirgete lõigete, täisnurksete elementide ja nõndanimetatud kastlahenduseni, on tarvis rohkelt planeerida ja aeganõudvamaid töövõtteid kasutada. Ent tulemus ja kooskõla, mis väljanägemises saavutatakse on seda väärt. Esiplaanil on voodi nurgaseotis jalutsijala ümber. Näiteks voodi ported asetuvad üksteise peale nõnda, et ülemine detail kopeerib alumise kumerusi.

Täiendavaid kinnitusvahendeid ja muud furnituuri peale puitmaterjalist kiilude voodi ühtseks tervikuks sidumisel (kokkupanemisel) kasutada ei ole vaja. Kasutatud puitmaterjali töötlemisel ei ole eemaldatud ega asendatud võimalikke niinimetatud (d)efektseid oksakohti. See on "maitse" küsimus ja kokkuleppeliselt kliendiga saab need puidule iseloomulikud kohad ümber töödelda. Kõnealusel voodil on jalutsiportel üks oksakoht, millest pehme osa eemaldatud ja portel on lohk/õõnsus.

Palkmaterjali saagimisel saadud servamata planklauad - ehk lähtematerjal - on oskusliku puidutöö tulemusel töödeldud voodi detailideks nõnda, et on ükshaaval kokkupandavad ja lahtivõetavad. Lisaks on olulisel kohal materjali valik ja sobitamine nõnda, et tulemus oleks proportsioonis ja ilus vaadata. Voodi puitdetailide ühenduskohtades ehk nurgaseotistes on kasutatud tihendeid, et minimeerida ja kõrvaldada võimalikku puidule iseloomulikku kriuksumist. Esiplaanil on voodi nurgaseotis jalutsijala ümber. Näiteks voodi ported asetuvad üksteise peale nõnda, et ülemine detail kopeerib alumise kumerusi.

Voodi peatsilaud on asetatud nurga alla, et oleks mõnusam näiteks selga toetada ja raamatut lugeda. Olulise lisana on voodil niiniimetatud öökapiriiulilaiendused. Mõlemal pool voodit asuvad lisapinnad võimaldavad mugavalt asetada sellele nii raamatuid kui teetasse. Miks mitte ka lillevaasi...

Kui on tegemist katusealusega, kus kõrguselist ruumi vähe, siis on tegu väga praktilise lahendusega, sest voodiraam on madal. Asetades madratsi voodiraami, ulatub see üle voodi portede. Sõltuvalt olemasoleva madratsi paksusest võib üleulatuva osa kõrgus olla erinev.

Antud voodi puitmaterjal on lõppviimistluseta sanglepast (must lepp). Voodilahendust soetades on võimalus see kas vastavalt oma soovile ise viimistleda või jätta meie ülesandeks. Võimalikud variandid on peitsimine/lakkimine või õlitamine/vahatamine.

Voodi hind on 585.- eur (Kui lõppviimistlus jääb kliendi kanda)
+ 49.- eur (lõppviimistluse lisandumisel meie poolt)
+ võimalikud transpordikulud (kokkuleppel kliendiga)