VALIK TISLERITÖÖDEST NING TEENUSTEST

Kastid

Voodikastid - projektist teostuseni

Kui on olemas voodi, ent puuduvad voodialused kastid, saame aidata... Samuti, kui on tarvis korralikke ja vastupidavaid kaste olemasolevate asemele. Selgitame koostöös kliendiga välja millised on vajadused (kastide arv ja suurus) ning võimalused (näiteks millisele küljele/jalutsisse kastid avanema panna). Teenus on tasuline.

Puitplaat

Kohvi/diivani ja söögilauad

Horisontaalsed pinnad, mis enamasti või suurema osa ajast on asjadevabad, võiksid olla ka dekoratiivsed - interjööri kaunistavad. Seda tunnetust aitab luua looduslikku vormi säilitav puitmaterjal. Kui taotlete lisaks praktilisele aspektile (sirge lamelliga liimkilp) midagi rohkemat (loodusliku joonega liimkilp), siis valikuvõimalus on olemas!

Kummut

Pikast perspektiivist: aeg on raha!

On hea, kui saab ette planeerida... Täiendada varusid, hankida materjali: kindlasti erilahenduste puhul. Tootja jaoks. Kliendile saame pakkuda aga soodsamat hinda. Osalt kompensatsiooniks tekkivale ooteajale, teisalt tänu hoolika kavandamisega saavutatud soodsamale hinnale. Teenus eeldab osalise sissemaksu tasumist projekti algfaasis.

Tisleritööd!

Pöördu oma projekti või konkreetse sooviga... Pakume välja lahenduse!